Preloader

Google Reklamları

İşletmenizin web sitesi üzerinden Google reklam kampanyası başlatmak için profesyonel kalitede desteğe ihtiyacınız varsa firmamızın bünyesinde çalışan sertifikalı uzmanlarımızla hedeflediğiniz kampanyayı gerçekleştirebilirsiniz. Günlük reklam takibi, kapsamlı raporlama ve orijinal Google Ads reklam paneli erişimi gibi firmanızın dijital reklam işlerini sizin yerinize takip eden uzman ekibimizle aradığınız kaliteli çözümlere ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamızda, sadece turizm sektörüne özel internet reklamcılığı desteği verilmektedir.

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya üzerinden belirli bir bütçe ile yapılan reklam çalışmaları sosyal medya reklamcılığı olarak adlandırılır. Profesyonel sostal medya reklamı hizmeti almanız hem size daha etkili geridönüşler alır hem de bütçenizi verimli kullanmanızı sağlar.Sosyal medya gönderileriniz için daha fazla kişiye erişmeniz, daha çok etkileşim sağlamanız, yeni beğeni ve takipçiler kazanmak ya da doğrudan web sitenize yeni ziyaretçiler sağlamak üzere bu reklamları sizin için oluşturabilir ve yönetebiliriz. Sosyal medya reklamlarında bütçenizi boşa harcamadan, reklamlarınızı sadece hedef kitlenize göstererek, sizlere olumlu geri dönüşler sağlayan reklamlar oluşturabiliriz.

Sosyal Medya Yönetimi

Ticari alanda faaliyet gösteren firmalar için büyük önem taşıyan bir platform haline gelen sosyal medya, ilk kullanılmaya başlandığı dönemden çok farklı bir yöne evrilmiştir. Günümüzde sadece insanların tanışıp sosyalleştiği bir sanal dünya olmaktan çok öteye uzanan sosyal medya, firmalar ve markalar için çok büyük kazanç kapıları yaratan bir saha haline gelmiştir. Bu yüzden daha fazla ürün ve hizmet satışı yaparak yeni müşteriler kazanmak isteyen firmalar, sosyal medyayı daha aktif bir şekilde kullanmanın yöntemlerini araştırmasıyla birlikte profesyonel sosyal medya hesap yönetimi kavramı ortaya çıkmıştır.