Preloader
Blog

Sosyal Medya Reklamları

facebook

Facebook Reklamları  

Facebook Türkiye’de en hızlı büyüyen ve en fazla üyesi olan sosyal mecralardan bir tanesidir. Facebook üyeleri arasında sadece genç bireyler değil, internete ve teknolojiye ilgi duyan kariyer sahibi insanlar da bulunmaktadır. Firmanızı, ürününüzü ve ya hizmetinizi tanıtan reklamınızın Facebook üzerinde yayınlanması firmanızın veya ürünlerinizin daha çabuk tanınmasına, marka değerinizin oluşmasına yol açar. Facebook reklamları ile küçük bütçelerle binlerce potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.

 

instagram

Instagram Reklamları 

Instagram Türkiye’de en hızlı büyüyen ve en fazla üyesi olan sosyal mecralardan bir tanesidir. Instagram üyeleri arasında sadece genç bireyler değil, internete ve teknolojiye ilgi duyan kariyer sahibi insanlar da bulunmaktadır. Firmanızı, ürününüzü ve ya hizmetinizi tanıtan reklamınızın Instagram üzerinde yayınlanması firmanızın veya ürünlerinizin daha çabuk tanınmasına, marka değerinizin oluşmasına yol açar. Instagram reklamları ile küçük bütçelerle binlerce potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.

twitterTwitter Reklamları

Twitter Türkiye’de en hızlı büyüyen ve en fazla üyesi olan sosyal mecralardan bir tanesidir. Twitter üyeleri arasında sadece genç bireyler değil, internete ve teknolojiye ilgi duyan kariyer sahibi insanlar da bulunmaktadır. Firmanızı, ürününüzü ve ya hizmetinizi tanıtan reklamınızın Twitter üzerinde yayınlanması firmanızın veya ürünlerinizin daha çabuk tanınmasına, marka değerinizin oluşmasına yol açar. Twitter reklamları ile küçük bütçelerle binlerce potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.

linkedin

Linkedin Reklamları

Linkedin Türkiye’de en hızlı büyüyen ve en fazla üyesi olan sosyal mecralardan bir tanesidir. Linkedin üyeleri arasında sadece genç bireyler değil, internete ve teknolojiye ilgi duyan kariyer sahibi insanlar da bulunmaktadır. Firmanızı, ürününüzü ve ya hizmetinizi tanıtan reklamınızın Linkedin üzerinde yayınlanması firmanızın veya ürünlerinizin daha çabuk tanınmasına, marka değerinizin oluşmasına yol açar. Linkedin reklamları ile küçük bütçelerle binlerce potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.

  • Sosyal Medya Reklamları Nedir?

Sosyal medya reklamları genel olarak Facebook, Instagram, Twitter ve Linkedin mecralarından oluşan reklam modelleridir.

  • Neler Yaparız?

İşletmenizi tam olarak tanıyıp amacınıza uygun reklamlar stratejileri ile kampanyalarınızı hazırlıyor, özel ihtiyaçlarınıza göre piyasa durumunu araştırıp sektör gereksinimlerini inceliyor ve bu şekilde işleme koyuyoruz.

  • Hedeflerimiz

Müşterilerimizin hedeflerine ulaşması için turizm sektöründeki rakiplerini titizlikle analiz eder maksimum derecede kazanç ve kar elde edebilmeleri için reklam maliyetlerinin kontrolünü eksiksiz sağlarız.

Şeffaf Reklam Paneli

Rakiplerimizin aksine herhangi bir aracı yazılım kullanmadan, İlgili platformların  bize sunduğu Orjinal Reklam paneli üzerinden reklam yönetiminiz yapılır, bu sayede çok şeffaf bir şekilde bütçelerinizi, tbm oranlarınızı, reklam kampanyalarınızın gidişatını rahatlıkla takip edebiliyor olacaksınız. Bu sizin en doğal hakkınız!

7/24 Telefon ve Mail Desteği

Dijital ortamda reklamlarınız ile ilgili yaşayacağınız her konuda müşteri temsilcinize günün istediğiniz her anı rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yayında ki reklamlarınız hakkında aklınıza takılan tüm konular hakkında bilgi almak için bize telefon, e-posta ya da canlı online destek üzerinden ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Bütçe Yönetimi

Sertifikalı uzmanlarımız reklam yönetimlerini her müşteriye özel olarak planlar. Sizin için anahtar kelimeleri, kitleyi, hedef bölgeyi seçme konusunda ve bütçenizi en üst düzeye getirme konusunda doğru kararlar verebilmeniz için anahtar kelime kurgusu ve ücretsiz bütçe tahminleri verirler.

Haftalık Raporlama

Sizin ne kadar yoğun olduğunuzu biliyoruz, bu nedenle reklamlarınız ile biz ilgileniyoruz. Haftalık özet rapor sistemimiz sayesinde birçok işlem sonrası tarafınıza bilgilendirme yapılır. Bu sayede reklamlarınız ile ilgili tüm gidişattan haberdar olup rahatlıkla takip edebilirsiniz.