Preloader
Blog

Google Reklamları

Google Ads Nedir?

İnternette en çok kullanılan arama motoru olan Google üzerinde yapılan kullanıcı aramalarında, en üst sıralarda yer almanızı sağlayan reklam kampanyalarına Google Ads adı verilmektedir. Google Ads reklam kampanyası gerçekleştirerek firmanızın daha fazla internet kullanıcısına ulaşmasını sağlayabilir ve böylelikle mevcut müşterilerinizin sayısını artırarak ekstra kazanç sağlayabilirsiniz. Google Ads kapsamı şu şekilde dijital platformlara kanalize edilebilmektedir:

 • Arama motoru üzerinden arama ağı reklamcılığı,
 • Görüntülü reklam ağı,
 • Alışveriş reklamlar (Google Merchant),
 • Video (Youtube) reklam modeli

İşletmenizin internet platformu üzerinden daha fazla kullanıcı tarafından görülebilir olmasını sağlamak için siz de deneyimli ekibimizin titizlikle gerçekleştirdiği çalışmalardan yararlanarak firmanızın internet üzerindeki reklam kampanyasını başlatabilir, bir yandan da yönetebilirsiniz. Bunun için sertifikalı uzmanlarımızdan Google reklam kampanyası desteği alabilirsiniz.

Google Ads Anahtar Kelime Analizi

Firmanızın internet üzerinde daha fazla görünür olmasını sağlamak için başarılı ve uygun maliyetli reklam stratejisi için sertifikalı uzmanlarımızın profesyonel desteğine başvurabilirsiniz. Deneyimli ekimiz sizin için reklam ve anahtar kelime analizi işlerini gerçekleştirerek en uygun maliyetlerle en başarılı Google Ads reklamlarını yapabilmenizi sağlayacaktır. Tamamen firmanızın sunduğu hizmetlerle doğrudan alakalı anahtar kelimelerin analiz edilmesinden sonra tıklama başına maliyet (TBM) hesaplaması yapılarak işletmeniz için en ideal internet reklamcılığı çözümlerine ulaşılabilmektedir.

Anahtar kelime analizinde, reklam metinlerinin yazımı ve planlamalarında firmamızın deneyimli ekibi sizin için en ideal Google Ads reklam kampanyasını hazırlamaktadır. Reklam süresi boyunca Google Ads uzmanlarımız haftalık ve aylık olacak şekilde düzenli olarak raporlama yaptıkları için Google Reklam kampanya sonuçlarını da takip edebilirsiniz.

Google Ads Danışmanlığı

Google AdWords Reklamları konusunda Uzman kadromuz, stratejilerinizi değerlendirmek ve sonuçlarınızı değerlendirmek için ayrıntılı verileri düzenleyerek periyodik olarak sizlere reklam raporu sunar.

Google Ads Hesap Yönetimi

Hesap yönetimi Otel Reklamı Ajansı'nda günlük yapılır. Bir önceki güne göre değerlendirilir ve planlama da düzenleme yapılır. Çalışmalar ilgiyle takip edilir ve en doğrusu programlanır.

Şeffaf Yönetim Paneli

Google AdWords Reklam hesabınıza erişebilir, tüm detayları görüntüleyebilirsiniz. Sizinle ilgili yaptığımız tüm çalışmalar aracı bir panel olmadan Orjinal Google Reklam yönetim paneli üzerinden yürütülür.

 • Arama Ağı Reklamları

  Bir kişinin Google üzerinde arama yaptığı anahtar kelimelerde karşılaştığı sonuçlarda en ön sırada çıkmanızı sağlar.

 • Alışveriş Reklamları

  İnternet üzerinde görsel ve fiyat içeren ürünleri listeleyen ve arama yapan kullanıcının alışveriş odaklı hareket etmesini sağlayan bir reklam modelidir.

 • Mobil Uygulama Reklamları

  Mobil uygulama olarak hizmet verecek olan projenin tanıtımı için kullanılır, ilgili hedef kitleye gösterilerek daha çok download edilmesi için reklam hedefi kurgulanır.

 • Görüntülü Reklamlar

  İnternet üzerinde Google aramalarında çıkan sonuçların görsel olarak sıralanmasını sağlar, reklam veren sitelerin görselleri de yer aldığından hedef kitlenin ilgilisini çekmeyi kurgular.

 • Video Reklamlar

  Youtube üzerinde izlenen videolardan önce veya video aralarında gösterilen reklamlarda gösterim sağlatarak marka bilinirliliği ve potansiyel hedefleme konusunda iş görür.

 • Remarketing ( Yeniden Pazarlama ) Reklamları

  En etkili reklam modellerinden birisidir, internet sitenize giren kullanıcıyı çok uzun bir süre yaklaşık 505 gün boyunca takip eder ve konuyla ilgili potansiyel oluşturur.

GOOGLE Ads Orjinal Reklam Paneli

Rakiplerimizin aksine herhangi bir aracı yazılım kullanmadan, Google'ın bize sunduğu Orjinal Reklam paneli üzerinden reklam yönetiminiz yapılır, bu sayede çok şeffaf bir şekilde bütçelerinizi, tbm oranlarınızı, reklam kampanyalarınızın gidişatını rahatlıkla takip edebiliyor olacaksınız. Bu sizin en doğal hakkınız!

7/24 Telefon ve Mail Desteği

Dijital ortamda reklamlarınız ile ilgili yaşayacağınız her konuda müşteri temsilcinize günün istediğiniz her anı rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yayında ki reklamlarınız hakkında aklınıza takılan tüm konular hakkında bilgi almak için bize telefon, e-posta ya da canlı online destek üzerinden ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Bütçe Yönetimi

Sertifikalı uzmanlarımız reklam yönetimlerini her müşteriye özel olarak planlar. Sizin için anahtar kelimeleri, kitleyi, hedef bölgeyi seçme konusunda ve bütçenizi en üst düzeye getirme konusunda doğru kararlar verebilmeniz için anahtar kelime kurgusu ve ücretsiz bütçe tahminleri verirler.

Haftalık Raporlama

Sizin ne kadar yoğun olduğunuzu biliyoruz, bu nedenle reklamlarınız ile biz ilgileniyoruz. Haftalık özet rapor sistemimiz sayesinde birçok işlem sonrası tarafınıza bilgilendirme yapılır. Bu sayede reklamlarınız ile ilgili tüm gidişattan haberdar olup rahatlıkla takip edebilirsiniz.